Opel Movano
bestel 2.3 CDTI L2H3 Start/Stop
Direct kopen, basisprijs: € 14.949,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.949,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 246,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Movano |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 2.3 CDTI L2H3 Start/Stop |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 59.194 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.949,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VBX-46-V |
| Motorinhoud: | 2.299 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 1.591 kg |
| Gewicht: | 1.909 kg |
| Wielbasis: | 368 cm |
| Breedte: | 207 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Treeplank
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 6 versnellingen
- Afwerkvloer laadruimte met antislip
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- In hoogte verstelbaar passagiersstoel
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio usb met stuurbediening
- ASR