Opel Movano
2.3 Turbo L2H2
Direct kopen, basisprijs: € 19.499,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.499,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 321,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.899,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Movano |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.3 Turbo L2H2 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 juli 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 56.133 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 321,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.499,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VLF-03-F |
| Motorinhoud: | 2.299 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 1.351 kg |
| Gewicht: | 1.949 kg |
| Wielbasis: | 368 cm |
| Hoogte: | 250 cm |
| Breedte: | 207 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Gesloten auto
- Metaal-/micakleur
- Parkeersensor achter
- Trekhaak 13 polig
- Trekhaak 2500 kg Trekgewicht
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Handgeschakeld
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Diesel
- Emissieklasse :Euro 6
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Camera /Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- IntelliLink Pakket
- Navigatie-pakket
- airco automatisch
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Dab
- Prijs is exclusief BTW
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel