Opel Mokka
1.2 Turbo Hybrid GS AUTOMAAT Climate control Navigatie LED Parkeersensoren achter Camera Cruise control Lichtmetalen velgen Apple Carplay/ Android auto
Direct kopen, basisprijs: € 25.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.890,-
LEASEPRIJS: € 361,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.389,38 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo Hybrid GS AUTOMAAT Climate control Navigatie LED Parkeersensoren achter Camera Cruise control Lichtmetalen velgen Apple Carplay/ Android auto |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 mei 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 6.670 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M3-39-64 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.290 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control
- electronic climate controle
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- metaalkleur
- parkeersensor achter
- achterbank in delen neerklapbaar
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- glans exterieur delen
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- luxe stoffen bekleding
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor