Opel Mokka
1.2 Turbo GS Line Navigatie PDC Camera
Direct kopen, basisprijs: € 19.250,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.250,-
LEASEPRIJS: € 317,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.850,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo GS Line Navigatie PDC Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 maart 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 59.513 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 317,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.250,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GPB-80-J |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- andere dakkleur
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur verwarmd