Opel Insignia
Sports Tourer 1.5 Turbo AUT6 EXECUTIVE SPORT-LEDER NAVI CAMERA APPLE-CARPLAY HEADUPP LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 19.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.900,-
LEASEPRIJS: € 327,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Insignia |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 1.5 Turbo AUT6 EXECUTIVE SPORT-LEDER NAVI CAMERA APPLE-CARPLAY HEADUPP LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 februari 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 71.585 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-720-HP |
| Motorinhoud: | 1.490 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 705 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Hoogte: | 153 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.110 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.405 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- Keyless start
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 17" Lichtmetalen velgen
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- Camera-pakket
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Executive Plus-pakket
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- LED-lichtpakket
- Leder-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- Stoffen bekleding "Milano", Jet Black - AGR-gecertificeerde bestuurdersstoel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Winter-pakket