Opel Grandland
1.6 Turbo Plug-In Hybrid GS
Direct kopen, basisprijs: € 24.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.450,-
LEASEPRIJS: € 402,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Turbo Plug-In Hybrid GS |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 december 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 46.151 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 402,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 603 kg |
| Gewicht: | 1.707 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.310 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- 18' velgen
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Apple Carplay
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Virtual cockpit
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Sportstuur leder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Xenon koplampen
- Zij airbag(s) voor