Opel Frontera
Electric GS 44 kWh GS-Line Winterpakket Ecc/voorruitverw./Stoelverw./Stuurverw./Led/Camera/Nav/Carplay/Draadlozelader/Blindspot
Direct kopen, basisprijs: € 24.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.899,-
LEASEPRIJS: € 340,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.130,35 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Frontera |
|---|---|
| Uitvoering: | Electric GS 44 kWh GS-Line Winterpakket Ecc/voorruitverw./Stoelverw./Stuurverw./Led/Camera/Nav/Carplay/Draadlozelader/Blindspot |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 31 maart 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 7.014 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | oranje |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 340,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HKD-99-Z |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 541 kg |
| Gewicht: | 1.489 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 350 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 350 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- ergonomische voorstoelen
- luxe stoffen bekleding
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- voorstoelen verwarmd
- Comfort-pakket
- dakrails
- LED mistlampen
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- stuurwiel verwarmd
- verwarmde voorruit