Opel Frontera
1.2T 145pk Hybrid Edition Winterpakket/Camera/ Ecc/Vc/Nav/Voorruitverw./Agr.Stoelen/Led
Direct kopen, basisprijs: € 27.399,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.399,-
LEASEPRIJS: € 383,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.654,87 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Frontera |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2T 145pk Hybrid Edition Winterpakket/Camera/ Ecc/Vc/Nav/Voorruitverw./Agr.Stoelen/Led |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 mei 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 9.387 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 383,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.399,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HRJ-67-T |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 536 kg |
| Gewicht: | 1.294 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dak in carrosseriekleur
- geluidsisolerend glas
- LED koplampen
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- sfeerverlichting
- stoffen bekleding
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Optie-pakket
- RDW-leges
- Rookvrij
- Technologie-pakket
- two-tone unikleur
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar