Opel Crossland X
1.2 Turbo Innovation 2e Eigenaar,110pk,Navi,Trekhaak,Pdc,Dealer Onderhouden,N.A.P,Weinig km,Apk tot 09-2026
Direct kopen, basisprijs: € 10.743,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.743,-
LEASEPRIJS: € 177,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.148,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Crossland X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo Innovation 2e Eigenaar,110pk,Navi,Trekhaak,Pdc,Dealer Onderhouden,N.A.P,Weinig km,Apk tot 09-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 september 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 47.165 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 177,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.743,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PT-347-D |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 636 kg |
| Gewicht: | 1.134 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 840 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" Lichtmetalen velgen, 4-dubbelspaaks in Silver
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Summit White
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- 5 Deurs
- 5 Zitplaatsen
- 81kw-110pk
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun Voor
- Bluetooth
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Climate control
- Cruise control
- Dakrails
- Dealer onderhouden
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Halfleder
- Lichtmetalen velgen 16”
- N.A.P.
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- Parkeersensoren Achter
- Trekhaak
- Weinig KM