Opel Crossland X
1.2 Turbo 110 PK Trekhaak/Navi/PDC parkeerhulp
Direct kopen, basisprijs: € 12.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.899,-
LEASEPRIJS: € 180,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.189,66 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Crossland X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo 110 PK Trekhaak/Navi/PDC parkeerhulp |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 februari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 62.511 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-321-LH |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 641 kg |
| Gewicht: | 1.154 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.795 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 840 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaalkleur
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- binnenspiegel automatisch dimmend
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- Edition+ pakket
- IntelliLink Pakket
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- RDW-leges
- regensensor
- start/stop systeem
- Trekhaak