Opel Corsa
1.2T 100pk Elegance CarPlay/Ecc/Led/El.Pakket/ Cruise/Lmv
Direct kopen, basisprijs: € 14.699,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.699,-
LEASEPRIJS: € 203,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.470,87 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2T 100pk Elegance CarPlay/Ecc/Led/El.Pakket/ Cruise/Lmv |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 maart 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 60.016 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 203,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.699,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-230-HZ |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- RDW-leges