Opel Corsa
1.2 Turbo GS Line Camera Cruise Led Carplay Pdc 2021 Eerste Eigenaar Vol Opties
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo GS Line Camera Cruise Led Carplay Pdc 2021 Eerste Eigenaar Vol Opties |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 januari 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 77.345 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDT-25-X |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Infotainment
- Apple Carplay
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- USB-aansluiting
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- 360 graden camera
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- 1e eigenaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Facelift (nieuw model)
- Hoofd airbag(s) voor
- Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk / WWW.LEASELANDOSS.NL
- KM-stand certificaat aanwezig
- LED mistlampen
- Multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
- Onderhoudshistorie aanwezig
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rokersvrije auto
- Smetteloos interieur
- Stoffen bekleding
- Tel / WhatsApp 0412-614648
- Tel:06-19383730 OF 06-54271668
- Tellerrapport kilometerstand certificaat
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- Zij airbag(s) voor