Opel Corsa
1.2 Turbo Automaat GS Line Airco Carplay Navi Cruise Control Full LED 16" Black Wheels PDC VA + Camera Virtual Cockpit
Direct kopen, basisprijs: € 19.790,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.790,-
LEASEPRIJS: € 271,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.290,18 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo Automaat GS Line Airco Carplay Navi Cruise Control Full LED 16" Black Wheels PDC VA + Camera Virtual Cockpit |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 april 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 55.021 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.790,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HPG-34-B |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 542 kg |
| Gewicht: | 1.103 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.645 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.645 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" Lichtmetalen velgen, in Zwart
- Carbon Black
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dak in carrosseriekleur
- dimlichten automatisch
- glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- grootlichtassistent
- sfeerverlichting
- Infotainment pakket GS
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Technologie pakket GS
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar