Opel Corsa
1.2 Turbo 100PK GS Carplay/Parkeerhulp/Afn.trekhaak/Camera/Winter-pack
Direct kopen, basisprijs: € 17.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.450,-
LEASEPRIJS: € 287,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo 100PK GS Carplay/Parkeerhulp/Afn.trekhaak/Camera/Winter-pack |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 maart 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 29.720 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 287,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HPG-38-F |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.075 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Stuurwiel verwarmd
- USB aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Automatische verlichting
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Connected services
- Dab
- hemelbekleding donker
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen