Opel Corsa
1.2 Turbo 100pk Automaat GS Navigatie Apple Carplay/Android Auto Digitale Cockpit Camera Parkeer sensoren Airco Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 21.690,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.690,-
LEASEPRIJS: € 300,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.650,25 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo 100pk Automaat GS Navigatie Apple Carplay/Android Auto Digitale Cockpit Camera Parkeer sensoren Airco Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 april 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 28.886 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 300,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.690,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHS-16-R |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 542 kg |
| Gewicht: | 1.103 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.645 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Camera
- cruise control
- lichtmetalen velgen 6-spaaks 16"
- Navigatie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- achterbank in delen neerklapbaar
- afwijkende dakkleur
- airco
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- glans exterieur delen
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- unikleur/pastel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor