Opel Corsa
1.2 Turbo 100pk Automaat GS-Line Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Airco Lichtmetalen Velgen Cruise control
Direct kopen, basisprijs: € 21.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.750,-
LEASEPRIJS: € 307,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.728,58 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo 100pk Automaat GS-Line Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Airco Lichtmetalen Velgen Cruise control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 april 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 20.967 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 307,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M8-40-76 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.167 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- Camera
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor