Opel Corsa
1.2 102pk GS Line Navigatie Apple Carplay/Android Auto Airco Cruise Control Lichtmetalen velgen Digitaal Dashboard Sportstoelen
Direct kopen, basisprijs: € 12.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.390,-
LEASEPRIJS: € 170,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.067,34 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 102pk GS Line Navigatie Apple Carplay/Android Auto Airco Cruise Control Lichtmetalen velgen Digitaal Dashboard Sportstoelen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 27 juni 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 101.020 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 170,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-860-LV |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- achterbank in delen neerklapbaar
- afwijkende dakkleur
- airco
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- Navigatie
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor