Opel Corsa
1.0 Turbo OPC Line Edition Airco Cruise Control Carplay Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 7.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.440,-
LEASEPRIJS: € 122,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.488,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Turbo OPC Line Edition Airco Cruise Control Carplay Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 154.776 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 122,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NR-064-H |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 587 kg |
| Gewicht: | 1.063 kg |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.650 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Sportonderstel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Apple carplay
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- 16" Lichtmetalen velgen multispaaks
- 100% Onderhouden
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Opel OnStar
- Park pilot achter