Opel Corsa-e
Elegance 50kWh 3-Fase Premium Pack SOH 93%
Direct kopen, basisprijs: € 13.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.900,-
LEASEPRIJS: € 189,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.297,52 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa-e |
|---|---|
| Uitvoering: | Elegance 50kWh 3-Fase Premium Pack SOH 93% |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 15 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 58.188 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 189,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-063-RN |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 490 kg |
| Gewicht: | 1.430 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 3 Fase Laden
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Onderhoudshistorie
- Oplaadmogelijkheid
- Testrapport Accu
- CCS Snellaad aansluiting
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dab
- electronic climate control
- LED mistlampen
- Premium-pakket
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder