Opel Corsa-e
Elegance 50 kWh 3Fase Automaat Led/H.Leder/Carplay /Keyless/Blindspot/El.Pakket/Ecc
Direct kopen, basisprijs: € 16.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.899,-
LEASEPRIJS: € 230,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.793,22 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa-e |
|---|---|
| Uitvoering: | Elegance 50 kWh 3Fase Automaat Led/H.Leder/Carplay /Keyless/Blindspot/El.Pakket/Ecc |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 27 september 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 29.861 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | oranje |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 230,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-272-XF |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 490 kg |
| Gewicht: | 1.430 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor
- keyless start
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges