Opel Combo
1.5 Turbo 102PK L2H1 Edition Airco Cruise Control Navi Parkeersensoren Achter Lange wielbasis 100 pk
Direct kopen, basisprijs: € 13.450,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 13.450,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 221,68 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Combo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Turbo 102PK L2H1 Edition Airco Cruise Control Navi Parkeersensoren Achter Lange wielbasis 100 pk |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 januari 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 100.974 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 221,68 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.450,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M4-27-30 |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 873 kg |
| Gewicht: | 1.477 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
| Hoogte: | 181 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 950 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd
- Metallic paint
- Infotainment
- 4 luidsprekers
- Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen de zetelconfiguratie is als volgt: 2+0
- Overig
- 12v stopcontact voorin
- Achteras 1
- Afmetingen scheidingswand hoogte scheidingswand en breedte scheidingswand
- Airbags 1
- Airbag vooraan aan de bestuurderskant
- Bandenset
- Bij daglicht is de verlichting aan
- Bluetooth inclusief telefoon en inclusief muziek streaming
- Centrale armsteun voorin
- Centrale deurvergrendeling d.m.v. sleutel
- Cruise control
- Deuren bestuurder, passagier en vooraan scharnierend
- De vloerbedekking in het passagierscompartiment is van kunststof/rubber
- Dichte scheidingswand over de volledige breedte en de volledige hoogte
- Elektrisch bediende ramen voorin met 2 sneltoetsen
- Elektrisch verstelbaar en verwarmde buitenspiegels voor bestuurder gedeeltelijk in kleur passagierskant
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronische tractieregeling
- Halogeen koplampen met complex oppervlak halogeen
- Individuele zetels voorin voor de bestuurder manueel en manueel, individuele zetels voorin voor de passagier
- In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder met gordelspanners, in hoogte verstelbare gordels voorin voor de passagier
- Klimaatregeling met 1 airconditioning zone(s)
- Koplampen met lichtsensor manueel
- Kunststof multi-functioneel stuurwiel met Hoogte instelbaar en met telescopische verstelling
- RDS audio-apparatuur
- Remhulp
- Roetfilter
- Ruitenwisser met een vaste interval
- Schuifdeurlaaddeuren aan de passagierszijde met een openingshoek van 0 graden, dubbele deur laaddeuren aan de achterkant waarvan 1 231 de laaddeurbreedte in mm is en 1 250 de laaddeurhoogte in mm is met een openingshoek van 180 graden
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stalen vooraanachteraanwielen met een velgdiameter van 15 en een velgbreedte van 6,0 38,1 en 15,2
- Stuurbekrachtiging
- Ventilatiesysteem met een pollenfilter
- Verbinding ext. entertainment systeem met USB ingang vóór
- Zetelbekleding van stoffen hoofdmateriaal met stoffen bijkomend materiaal