Opel Cascada
1.6 Turbo Cosmo Bj 2013 Navi,18Inch,Clima,Cruise,trekhaak 170pk Dealer onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Cascada |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Turbo Cosmo Bj 2013 Navi,18Inch,Clima,Cruise,trekhaak 170pk Dealer onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 19 september 2013 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 114.550 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-348-GF |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 507 kg |
| Gewicht: | 1.633 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Open dak
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Xenon verlichting
- bi-xenon koplampen
- bi-xenon koplampen
- Brilliant kleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Windscherm
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Comfort Seat Pack
- Cosmo+ pakket
- Leder-pakket
- Leder-pakket
- Licht-pakket
- Navigatie-pakket 1
- Park Expert pakket
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Seat Pack
- Winter-pakket
- Bluetooth
- Bluetooth
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar