Opel Astra
Sports Tourer 1.4 Innovation Zwart 2017 Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 9.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.950,-
LEASEPRIJS: € 163,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 1.4 Innovation Zwart 2017 Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 april 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 125.560 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NS-017-N |
| Motorinhoud: | 1.399 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.212 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.403 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie
- Bluetooth
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 17"
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Extra
- Trekhaak
- warmtewerende voorruit
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- electronic climate control
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless entry
- lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- cruise control
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Dealer onderhouden