Opel Astra
Sports Tourer 1.2T 110pk Business Ed. Nav/Camera/Winterpakket/ Ecc/Led/Agr/CarPlay/Vc/Ad.Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 24.699,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.699,-
LEASEPRIJS: € 348,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.233,98 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 1.2T 110pk Business Ed. Nav/Camera/Winterpakket/ Ecc/Led/Agr/CarPlay/Vc/Ad.Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 mei 2025 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 4.791 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 348,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.699,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HRR-55-D |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 594 kg |
| Gewicht: | 1.276 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dak in carrosseriekleur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- ergonomische voorstoelen
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur kunstleder
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- cruise control adaptief
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- RDW-leges
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd