Opel Astra
Sports Tourer 1.0 Turbo Online Edition
Direct kopen, basisprijs: € 9.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.850,-
LEASEPRIJS: € 136,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.659,81 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 1.0 Turbo Online Edition |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 februari 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 156.989 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 136,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XP-218-J |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 682 kg |
| Gewicht: | 1.178 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afdekhoes
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- MP3 aansluiting
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Bagage-afdekhoes
- Cruise control
- Lederen versnellingspook
- Sport interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- mistlampen
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- ASR/ESP
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Lendesteun verstelling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Stuurbekrachtiging
- volledig dealer onderhouden
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dab
- IntelliLink Pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi