Opel Astra
Sports Tourer 1.0 Innovation ✅NIEUWE APK ✅GARANTIE
Direct kopen, basisprijs: € 5.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.995,-
LEASEPRIJS: € 98,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 1.0 Innovation ✅NIEUWE APK ✅GARANTIE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 april 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 190.330 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SJ-048-B |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 672 kg |
| Gewicht: | 1.178 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- 16" Lichtmetalen velgen, 5-dubbelspaaks
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- electronic climate control
- IntelliLink Pakket
- Rijstrooksensor met correctie
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel