Nissan QASHQAI
1.3 DIG-T Tekna
Direct kopen, basisprijs: € 17.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.950,-
LEASEPRIJS: € 295,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan QASHQAI |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 DIG-T Tekna |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 februari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 117.761 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-738-TL |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.290 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Premium kleur
- Privacy Glass
- Side-Skirts
- Trekhaak
- Uitlaat sierstuk
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitaal Dashbord / Instrumenten paneel
- MP3 aansluiting
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- lak zwart hoogglans dashbord inleg
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Sport interieur
- stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Adaptieve cruise controle
- Add. Bochtverlichting
- Alarmsysteem
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- Lane assist
- Led Dagrij verlichting
- mistlampen
- parkeer sensoren
- Side assist
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun
- ASR/ESP
- Bleu-Tooth
- BLEU EN ME
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Hill Hold functie
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Inklapbare spiegels
- Lendesteun verstelling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Regensensor
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- volledig dealer onderhouden
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- WiFi