Nissan Pulsar
1.2 DIG-T N-Connecta, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL, KEYLESS, ACHTERUITRIJCAMERA, HALF LEDER, LICHTMETAAL 17"
Direct kopen, basisprijs: € 9.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.950,-
LEASEPRIJS: € 163,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan Pulsar |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 DIG-T N-Connecta, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL, KEYLESS, ACHTERUITRIJCAMERA, HALF LEDER, LICHTMETAAL 17" |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 november 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 128.772 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-696-BL |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 1.515 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR