Nissan NV200
1.5 DCi 90PK Optima * 36.980KM */ Schuifdeur rechts / Airco / Pdc+Camera / Radio multimedia / Visibility-Pack /
Direct kopen, basisprijs: € 9.700,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 9.700,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 181,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.198,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan NV200 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 DCi 90PK Optima * 36.980KM */ Schuifdeur rechts / Airco / Pdc+Camera / Radio multimedia / Visibility-Pack / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 maart 2018 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 36.980 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 181,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.700,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-307-NF |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 765 kg |
| Gewicht: | 1.235 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- *NIET-rokersauto
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- *1e eigenaar
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rubber mat in laadruimte
- Visibility-pack