Mitsubishi Space Star
1.2 Dynamic Automaat Camera Apple Carplay Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Space Star |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Dynamic Automaat Camera Apple Carplay Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 oktober 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 40.121 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-163-ZJ |
| Motorinhoud: | 1.193 cc |
| Vermogen: | 52 kw / 71 pk |
| Laadvermogen: | 485 kg |
| Gewicht: | 885 kg |
| Wielbasis: | 245 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 167 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.370 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 100 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 14"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Kleur wit
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- multimedia scherm standaard
- stuur leder
- stuur multifunctioneel