Mitsubishi Colt
1.6 HEV Automaat Intense Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Climate Control Cruise Control Lichtmetalen velgen Extra Getint Glas Digitale Cockpit
Direct kopen, basisprijs: € 20.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.990,-
LEASEPRIJS: € 288,90 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.505,66 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Colt |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 HEV Automaat Intense Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Climate Control Cruise Control Lichtmetalen velgen Extra Getint Glas Digitale Cockpit |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 20 januari 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 29.784 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 288,90 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HBH-23-B |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 499 kg |
| Gewicht: | 1.231 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch en regensensor
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry/start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- rijstrooksensor met correctie
- stuur kunstleder
- telefoonintegratie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor