MINI One
Mini 1.6 D Holland Street Clima Cruise Control Stoelverwarming All in Prijs! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 4.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.440,-
LEASEPRIJS: € 73,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 888,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI One |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.6 D Holland Street Clima Cruise Control Stoelverwarming All in Prijs! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 mei 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 248.524 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 73,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-SZG-80 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 475 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.540 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Infotainment
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audio installatie
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen verwarmd
- Airco
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Sportstoelen
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Airconditioning, handbediend
- Bluetooth handsfree kit met USB audio interface
- Chrome Line Exterieur
- Dakspoiler
- Leder stuurwiel
- Middenarmsteun vóór met opbergruimte
- Multifunctioneel stuurwiel met cruise control
- Sportstoelen inclusief opbergnetten tegen de achterzije
- Voice Control