MINI Countryman
2.0 Cooper S ALL4 Chili John Works Automaat
Direct kopen, basisprijs: € 21.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.945,-
LEASEPRIJS: € 361,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Countryman |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Cooper S ALL4 Chili John Works Automaat |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 februari 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 82.300 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GNF-25-T |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 494 kg |
| Gewicht: | 1.636 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.130 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Hoogglans exterieur afwerking
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Spoiler
- Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Verkeersborden detectie
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Ambient interieur sfeerverlichting pakket
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling (afst.bed)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Interieur sfeerverlichting pakket
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Night pakket
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurwielverstelling (hoogte en diepte)
- Virtual Cockpit
- Voorstoelen verwarmd
- Zonwering achterdeuren
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 4 seizoen banden
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- S.O.S. button
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 4x4 AWD
- 12 maanden basis garantie inclusief
- Achterklep elektrisch
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple carplay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun
- Audio- Aux aansluiting
- Audio- bluetooth streaming
- Audio- media-in aansluiting
- Audio- stuurbediening
- Audio- USB aansluiting
- Audiosysteem Harman/Kardon
- Automatisch inparkeren
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bluetooth telefoon
- Camera achter
- Connected services
- Cruisecontrol
- Dagrijverlichting Led
- Dakrail
- Dimmende binnenspiegel
- Donkere ramen achter
- Drive Select systeem (instelbare motor/onderstel eigenschappen)
- EcoDrive systeem
- Elektr. pakket
- Elektr. stoelverstelling met geheugen (memory)
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Facelift model
- Full Led koplampen
- Grondverlichting in spiegels/handgrepen
- Head-up display
- Hemelbekleding zwart
- Hill start assist
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogglans interieurafwerking
- Info- display in tellerklok
- Isofix
- Keyless entry & go
- Keyless start
- Leder bekleding
- Leder stuurwiel met functietoetsen
- Led koplampen
- LED mistlampen
- Licht & zichtpakket
- Lichtsensor
- LM velgen
- Mistlampen
- Multimediasysteem
- Navigatiesysteem met kleurenscherm
- Panoramadak
- Parkeersensoren voor en achter
- Passagiersairbag
- Radio DAB+
- Regensensor
- Schokdempers automatisch instelbaar
- Sportpakket
- Sportstuur leder
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Subwoofer(s) geintegreerd
- Voorstoelen met hoogte verstelling
- Xenon verlichting
- Zij airbag(s) voor
- ASR