MINI Cooper
Mini 1.5 John Cooper Works Pano Carplay Black-pack Adp-demping
Direct kopen, basisprijs: € 29.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.900,-
LEASEPRIJS: € 492,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.5 John Cooper Works Pano Carplay Black-pack Adp-demping |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 juni 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 27.202 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | roze |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 492,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.150 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 0B47 Rooftop Grey
- 02HW MINI lichtmetaal 17 Track Spoke zwart
- 03L2 Piano Black exterieur pakket
- 05DP Parking assistent
- 07KQ John Cooper Works Trim Pakket
- 0223 Electronic Damper Control EDC
- 0402 Elektrisch glazen panoramadak
- 03A1 JCW Aerodynamica Kit
- 05A2 LED koplampen
- 05AA Mistlamp achter
- 0313 Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- 0320 Zonder type-aanduiding achterzijde
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0383 Buitenspiegels en dak zwart
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0563 Lichtpakket
- 0785 Witte knipperlichten
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Infotainment
- 06CP Apple CarPlay
- 06AE BMW TeleService
- 06AK Connected Drive Services
- 06AP Remote Services
- 0550 Boordcomputer
- 0654 DAB Tuner
- Apple carplay
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 06WB Volledig digitaal instrumentenpaneel
- 02TF Automaat met dubbele koppeling
- 02XD Nappa leder stuurwiel
- 04AA Zwarte hemelbekleding
- 04BD Interieurlijsten Piano zwart
- 04NE Blow-By verwarmer
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 04VA MINI Driving Modes
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0249 Multifunctioneel stuurwiel
- 0423 Velours vloermatten
- 0431 Automatisch dimmende binnenspiegel
- 0450 In hoogte verstelbare passagiersstoel
- 0473 Armsteun voor
- 0481 Sportstoelen
- 0493 Opbergpakket
- 0494 Elektrisch verwarmde voorstoelen
- 0534 Elektronisch geregelde airconditioning
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- K9E1 Leder veganza leatherette carbon-black
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- 01CB CO2 omvang
- 01DF Emissienorm Euro6 RDE II
- Veiligheid
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AS Driving Assistant pakket
- 06AC Emergency Call
- 08TF Actieve voetgangersbescherming
- 0428 Gevarendriehoek en EHBO-kit
- 0470 Isofix kinderstoelbevestiging
- 0521 Regensensor
- 0544 Cruise control met rem-functie
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- Parkeer pakket
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schokdempers automatisch instelbaar
- sfeerverlichting
- stuur leder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking