MINI Cooper
Mini 1.5 - 2 eig. - navi - cruise - NL auto
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.5 - 2 eig. - navi - cruise - NL auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 januari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 136.693 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HV-130-X |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 550 kg |
| Gewicht: | 1.120 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 1.425 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.670 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenlichtpakket
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Cruise control en lederen stuurwiel
- Elektrische ramen voor en achter
- ISOFIX
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- USB
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise Control
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- 2e eigenaar
- 2e sleutel ook met afstandsbediening
- 4x elektrische bedienbare portierruiten
- 5DA Passagier airbag deaktivatie
- 6NE Bluetooth, USB Audio interface
- 8 luidspeakers
- 450 Zithoogteverstelling passagierszetel
- 620 Voice Control
- Airconditioning, handbediend
- Ambiente verlichtingspakket
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspannings controle systeem
- Beide sleutels met afstandsbediening
- Bekerhouders in middenconsole voor, en achter
- Bekerhouders voorin
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bluetooth handsfree functie met USB interface
- Connected services
- Elektrisch bedienbare portierruiten, voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogglans zwarte buitenspiegels
- In delen neerklapbare achterbankleuning
- In hoogte en diepte verstelbare stoelen
- In ongelijke delen klapbare achterbankleuning
- Inruil is bespreekbaar
- ISOFIX / TopThether op buitenste zitplaatsen achterbank
- Lederen sport stuurwiel
- Mattenset velours, in de kleur donkergrijs
- Met leer bekleed 3-spaaks sportstuurwiel
- Middenarmsteun voor, met opbergruimte
- Multifunctioneel, met leder bekleed stuurwiel
- Passagiersairbag
- Smart key met startknop
- Sportstuur leder
- Spraakbediening
- Start-stop-systeem
- TopTether bevestigingen
- Velours matten
- Verlichte bagageruimte
- Wij zijn een door het RDW erkend bedrijf
- Zij airbag(s) voor
- Zithoogteverstelling rechter voorstoel