MINI Cooper S
Mini 2.0 - org NL auto - pano - Harman/Kardon - JCW-Trim - camera - BTW auto
Direct kopen, basisprijs: € 24.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.750,-
LEASEPRIJS: € 341,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.143,21 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper S |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 2.0 - org NL auto - pano - Harman/Kardon - JCW-Trim - camera - BTW auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 september 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 48.651 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 341,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-889-GN |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 445 kg |
| Gewicht: | 1.190 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Hoogte: | 1.414 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.635 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Andere dakkleur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Met garantie
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- PDC voor- en achterzijde
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schuifdak
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- Voor-en achterspoiler
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- DAB
- Harman/Kardon
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenlichtpakket
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verwarmbare stoelen
- ISOFIX
- Lederen/stof bekleding
- Licht en regensensor
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise Control
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED verlichting
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 2e sleutel ook met afstandsbediening
- 12V aansluiting in kofferbak
- 12V aansluiting middenconsole voorzijde
- 302 Alarmsysteem
- 403 Panoramadak, elektrisch bedienbaar
- 420 Extra getint glas achterportieren en achterruit
- 428 Gevarendriehoek en verbandtas
- 450 Zithoogteverstelling passagierszetel
- 654 DAB tuner
- 674 Harman/Kardon Hi-Fi systeem
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Beide sleutels met afstandsbediening
- Bekerhouders in middenconsole voor, en achter
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel voorzien van verstelbare lendesteun
- Bluetooth
- Boordgereedschap
- Centrale portiervergrendeling, op afstand bedienbaar
- Comfort Access
- Connected services
- DAB
- Dakhemel in zwart stof uitgevoerd
- Dashboardkast
- Dealer onderhouden
- Diverse bestuurdersprofielen instelbaar
- Diverse LED verlichting
- Donker getinte achterruiten
- Draadloze telefoonlader
- Dubbele kofferbakvloer
- Elektrisch bedien- en verwarmde buitenspiegels
- Elektrisch bedienbare portierruiten, voor
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Emergency Call
- Full LED dimlicht en grootlicht
- Garantie
- Getint glas, vanaf de B-stijl 65
- Gevarendriehoek en verbanddoos
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogglans zwarte buitenspiegels
- In delen neerklapbare achterbankleuning
- In ongelijke delen klapbare achterbankleuning
- Inruil is bespreekbaar
- Key-less entry / key-less go
- Lederen sport stuurwiel
- LED kentekenplaatverlichting
- LED mistlampen
- Lendensteunen verstelbaar in beide stoelen
- MINI logo projectie op de grond vanuit linker buitenspiegel bij ontgrendelen portieren
- Mistlampen in voorbumper
- Multifunctioneel, met leder bekleed stuurwiel
- Opbergruimte aan achterzijde voorstoelen
- Opbergvakken in portieren
- Opbergvakken voor en achter
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeerassistent
- Parkeercamera
- Parkeersensoren in voor-, en achterbumper
- Parkeersensoren in voor- en achterbumper
- Passagiersairbag
- Rechter buitenspiegel draait naar stoeprand bij achteruit rijden
- Regen en lichtsensor
- Smart key met startknop
- Sportpedalen
- Sportstuur leder
- Spraakbediening
- Start-stop-systeem
- Top-Tether kinderveiligheidsysteem
- Uitgebreide geluidsinstallatie, met versterker
- USB / AUX aansluiting
- Velours matten
- Verlichte bagageruimte
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Wij zijn een door het RDW erkend bedrijf
- Zij airbag(s) voor
- Zithoogteverstelling rechter voorstoel
- Zomerset
- Zonder typeaanduiding