MINI Cooper Cabrio
Mini 1.5 136 PK Chili Wired Pakket LED Navi Pro PDC Union Jack Dak Stoelverwarming DAB Keyless Entry
Direct kopen, basisprijs: € 16.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.490,-
LEASEPRIJS: € 271,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.298,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper Cabrio |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.5 136 PK Chili Wired Pakket LED Navi Pro PDC Union Jack Dak Stoelverwarming DAB Keyless Entry |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 mei 2017 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 120.331 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-MIN-99 |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Open dak
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Windscherm
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Windscherm
- Zonnedak
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling
- Dab
- LED mistlampen
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Wired pakket