MINI Clubman
1.5 Cooper Business
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Clubman |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Cooper Business |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 november 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 170.129 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KR-755-N |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.275 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 1.441 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- sportvelgen
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur leder
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 2-traps airbags voor bestuurder en voorpassagier
- 12v aansluiting in bagageruimte
- 17
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag
- Airbag passagier
- Airbags
- Airconditioning
- Alarm
- Anti-blokeersysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Automatische 3-punts veiligheidsgordels met gordelslotspanners
- Automatische vergrendeling van de portieren na het wegrijden, zelf instelbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- AUX-In en USB aansluiting voor het aansluiten voor o
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningswaarschuwingssysteem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bluetooth carkit
- Bluetooth handsfree kit
- Boordcomputer met verbruiksberekening
- Brake energy regeneration
- British Racing Green metallic lak
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met elektronische wegrijbeveiliging
- Deactivering airbag aan passagierszijde
- Dwarsspijlen in de grille hoogglans zwart aluminium
- Electronic Brake Distribution
- Electronic Brakingforce Distribution
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektrische handrem in de middenconsole
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Enkele verchroomde uitlaatpijp linksachter
- Follow-me-home verlichting
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdairbags voor bestuurder en voorpassagier
- Instapverlichting
- Interieur sfeerverlichting
- In twee delen neerklapbare achterbank
- ISO-fix
- ISOFIX bevestigingssysteem voor kinderzitjes achter
- Keyless Go
- LED mistlampen
- Led verlichting
- Leeslampjes voor
- Metallic lak
- Middenarmsteun v
- MINI Rijmodus
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuurwiel met cruise control
- Navigatie-systeem full map
- Ongevalsensor, ontgrendelt de deuren en activeert alarmlichten
- Opbergnetten
- Parkeersensor
- Parkeersensoren achter
- Passagiersairbag
- Radio/CD-speler
- Regen- en lichtsensor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmoment indicator op het dashboard
- Side airbags voor
- Snelheidsmeter en toerenteller op stuurkolom
- Sportstuur leder
- Spot op voorstoelen en Mood verlichting
- Start/Stop knop
- Startonderbreker
- Tankdop in carrosseriekleur
- Verchroomde greep van de splitdoor
- Verlichte make up spiegels
- Verstelbare hoofdsteunen voor en achter
- Verwarmbare ruitenwissersproeiers
- Voetgangersveiligheid
- Witte knipperlichten
- Zij airbag(s) voor