MINI 5-Deurs
1.5 Cooper John Cooper Works Automaat Panoramadak Navigatie Camera Parkeersensoren Cruise Control Full Led Stoelverwarming Leder Climate Control Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 19.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.900,-
LEASEPRIJS: € 327,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI 5-Deurs |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Cooper John Cooper Works Automaat Panoramadak Navigatie Camera Parkeersensoren Cruise Control Full Led Stoelverwarming Leder Climate Control Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 januari 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 73.478 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-590-XN |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 520 kg |
| Gewicht: | 1.190 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Achteruitrijcamera
- John Cooper Works Package
- start/stop systeem