Mercedes-Benz Vito
L3 114 2xSchuifdeur Carplay Airco Camera Navigatie
Direct kopen, basisprijs: € 22.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 22.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 378,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | L3 114 2xSchuifdeur Carplay Airco Camera Navigatie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 februari 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 84.118 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 6 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.750 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 971 kg |
| Gewicht: | 2.079 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.050 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- H20 Warmtewerend glas
- 3. Remlicht
- 7831 Metallic-lak
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Airbag Bestuurderskant
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Bekerhouder achter
- Bekerhouder voor
- Bekleding Vensterstijlen
- Bevestigingsrails voor Imperiaal
- Buitenspiegel asferisch, beide
- Buitentemperatuursensor
- Carrosserie/opbouw: extra lang
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- CL1 Stuur (Stuurkolom mech. verstelbaar)
- CL4 Stuur met Multifunctie incl. Ritcomputer
- D50 Laadruimtescheidingswand doorlopend
- Dagrijlicht
- Deeltjesfilter
- Design- en uitrustingslijn Base
- E07 Wegrijondersteuning (Hill-Assist)
- E1D DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- EA4 Audio-navigatiesysteem Audio 40 (DAB+, Bluetooth, USB)
- ED4 Vlies-accu 92 Ah
- EL8 Tweewegs Luidspreker voor
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- EY5 Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- EY6 Rijassistent-systeem Pechmanagement
- EZ5 Parkeer-pakket
- F66 Handschoenenvak afsluitbaar
- F68 Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- FY7 3-toets afstandsbediening voor Centrale vergrendeling
- FZ8 Comfort openen + sluiten met Infrarood Afstandsbediening
- GC9 Transmissie 6 versnellingen - FSG
- Gordelspanner
- Handgreep Passagierszijde
- HH9 Airconditioning gereglementeerd (Tempmatik)
- HZ0 PTC Heater
- IN3 Wielbasis 3430 mm
- JF1 Ruitenwisser met Regensensor
- JH3 Communicatiemodule (LTE) voor Digitale dienst
- JW8 Rijassistent-systeem Attention-Assist (Vermoeidheidsdetectiesensor)
- KB5 Brandstoftank: vergroot
- LA2 Inschakelautomaat voor Rijlicht
- Ladingverankering / Sjorogen
- LC2 Laadruimtelicht LED
- LE1 Adaptief Remlicht
- M44 dynamo 185 A
- Mistachterlicht
- MS1 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- MT2 Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d-TEMP
- MX0 BlueEfficiency-pakket
- MX8 Motor 1,7 L - 100 kW CDI Katalysator
- Onderhoudsinterval-indicator Assyst
- Raamopener elektrisch 2-voudig
- Remassistent
- Remsysteem met ABS+ASR
- Rijassistent-systeem Zijwind-assistent
- RR6 Reservewielhouder onder Frame-uiteinde incl. Krik
- S23 Stoelen eerste zitrij: Passagiersstoel als Tweezitter
- SA6 Airbag Passagierszijde
- SB1 Stoelen eerste zitrij: Bestuurdersstoel Comfort
- Schuifdeur Laad-/passagiersruimte rechts
- Sjorrails in Laadruimte - Zijwand aan Dakframe
- Stuurbekrachtiging
- T19 Schuifdeur Laad-/passagiersruimte links
- V3L Vloermatten Allweather
- V30 Bekleding in de laad-/passagiersruimte: Harde vezel halfhoog
- V43 Houtvloer in Laadruimte
- Veiligheidsgordelsysteem met Waarschuwingssysteem (Bestuurders-/passagierskant)
- Voorruit met ruitantenne
- VU9 Stoelbekleding/kussens: Kunstleer (Cabine)
- W50 achterdeur zonder Beglazing (Openingshoek 180 Graden)
- Wegrijblokkering
- WM0 Modelwijziging
- XA6 Lastvermeerdering op 3,05 t
- ZM0 Carrosserie/opbouw: Gesloten bestelwagen Standaard
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Warmtewerend glas
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor