Mercedes-Benz Vito
Bestel 114 CDI XL Dubbel Cabine MARGE AUTOMAAT
Direct kopen, basisprijs: € 14.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.995,-
LEASEPRIJS: € 247,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 114 CDI XL Dubbel Cabine MARGE AUTOMAAT |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 10 maart 2016 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 277.689 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 247,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VT-547-S |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 697 kg |
| Gewicht: | 2.103 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Koplampen adaptief
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensoren voor & achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Zij ruit in de schuifdeur rechts
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Kunstlederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot met ruit
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun bestuurdersstoel
- Automatisch licht
- Bestuurdersairbag
- Chrome Sidebars
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Laad ogen in de laadruimte
- Led verlichting in de laadruimte
- MARGE AUTO!!!
- NATIONALE AUTOPAS, KM GEGARANDEERD!
- Nederlandse auto!
- Passagiersairbag
- Tenaamstelling
- Zijruit Links in de laadruimte
- ASR