Mercedes-Benz Vito
Bestel 110 CDI LANG l AIRCO l CARPLAY l CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 9.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 9.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 163,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 110 CDI LANG l AIRCO l CARPLAY l CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 november 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 204.930 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VPN-88-S |
| Motorinhoud: | 1.750 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 888 kg |
| Gewicht: | 1.912 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Park Distance Control
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Aanhanger assistent
- Airconditioning
- Android Auto
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische dimverlichting
- Bestuurdersairbag
- Bijrijdersbank
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Dodehoek detectie
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill assist
- Laadruimte betimmerd
- Laadvloer
- Lane assist
- Mirrorlink
- Multifunctioneel stuurwiel
- Onderhoudshistorie
- Parkeersensor
- Passagiersairbag
- Radio/cd/audio systeem
- Startonderbreker
- Traction Control
- Zijwind assistent
- ASR