Mercedes-Benz Vito
109 CDI Functional
Direct kopen, basisprijs: € 5.285,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.285,-
LEASEPRIJS: € 87,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.057,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 109 CDI Functional |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2015 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 246.785 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 87,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.285,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VN-076-K |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 65 kw / 89 pk |
| Laadvermogen: | 764 kg |
| Gewicht: | 1.737 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.501 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Interieur
- Elektrische ramen voor
- Tussenschot laag
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening