Mercedes-Benz Sprinter
L2 H2 Automaat 317 3500 Trekhaak MBUX NAP BOTT Inrichting Standkachel Omvormer (Nieuwe motor 70km)
Direct kopen, basisprijs: € 25.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 25.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 424,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.150,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | L2 H2 Automaat 317 3500 Trekhaak MBUX NAP BOTT Inrichting Standkachel Omvormer (Nieuwe motor 70km) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 maart 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 179.855 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 424,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJK-97-T |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 1.336 kg |
| Gewicht: | 2.164 kg |
| Wielbasis: | 366 cm |
| Hoogte: | 295 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Extra verwarming interieur
- Extra verwarming interieur
- Houten vloer in laadruimte
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 07820 Trekhaak: Kogelkop vast
- Aandrijfslipregeling (ASR)
- Aandrijvingstype: Achterwielaandrijving
- achterdeur (Openingshoek 180 Graden)
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- C1DAB Trekhaak
- C1DAB Trekhaak: Kogelkop vast
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- CL1 Stuur (Stuurkolom mech. verstelbaar)
- CN2 Koelergrilleframe Wagenkleur
- CW2 Voertuig zonder Voertuigverlaging
- D03 Carrosserie/opbouw: Gesloten bestelwagen hoog Standaard
- D50 Laadruimtescheidingswand doorlopend
- Dab
- Dab
- Dagrijlicht
- Deeltjesfilter
- E07 Wegrijondersteuning (Hill-Assist)
- E1D DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- E1U USB-aansluiting midden onder Dashboard (alleen Laadfunctie)
- E3M Multimediasysteem MBUX (Touchscreen 7")
- E43 Contactdoos van de aanhanger 13-polig
- ED4 Vlies-accu 92 Ah
- Elektr. remkrachtverdeling (EBV)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- EY5 Mercedes-Benz Noodoproepsysteem
- EY6 Rijassistent-systeem Pechmanagement
- F64 Buitenspiegel electr. inklapbaar
- F68 Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- FF5 Opbergvak boven Voorruit
- FJ1 Scharnierdeksel voor Opbergvak
- FJ4 Opbergvak onder dashboard Passagierszijde
- FY7 3-toets afstandsbediening voor Centrale vergrendeling
- G43 Automatische transmissie GTronic - (9-traps)
- H21 Warmtewerend glas (Voorruit met Bandfilter boven)
- HH2 Bijverwarming (Lucht) elektrisch
- HH9 Airconditioning gereglementeerd (Tempmatik)
- IR4 Wielbasis 3665 mm
- J58 Veiligheidsgordelsysteem met Waarschuwingssysteem (Bestuurderskant)
- J65 Buitentemperatuursensor
- JA7 Buitenspiegel met Dodehoek-assistent
- JA8 Rijassistent-systeem Zijwind-assistent
- JB7 Parkeer-pakket met Achteruitrijcamera
- JF1 Ruitenwisser met Regensensor
- JH3 Communicatiemodule (LTE) voor Digitale dienst
- JW8 Rijassistent-systeem Attention-Assist (Vermoeidheidsdetectiesensor)
- K13 Brandstoftank: Hoofdtank 71 l
- Keyless-Start
- Kinderslot
- Koplamphoogteregeling
- LA2 Inschakelautomaat voor Rijlicht
- LB1 Zijmarkeringslampen aan de zijkant
- LB5 3. Remlicht
- LE1 Adaptief Remlicht
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- M60 Dynamo 250 A
- MJ8 Start-/stopsysteem Motor
- MS1 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- MT2 Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d-TEMP
- MU5 Motor 2,0 L - 125 kW CDI Katalysator
- Onderhoudsinterval-indicator Assyst
- Professional pakket
- Q22 Trekhaak
- Q22 Trekhaak: Kogelkop vast
- QA7 Trekhaak: Kogelkop, voor verhoogde aanhangerlast - 3,5 t
- QA8 Trekhaak: Kogelkop, voor verhoogde aanhangerlast
- R65 Reservewielhouder onder Frame-uiteinde incl. Krik
- R87 Volwaardig reservewiel
- Raamopener elektrisch 2-voudig
- Remassistent
- RS3 Stalen velgen 6,5x16
- RY2 Bandenspanningscontrolesysteem
- S04 Stoelen eerste zitrij: Passagiersstoel verstelbaar
- S22 Stoelen eerste zitrij: Bestuurdersstoel met Armleuning
- S25 Stoelen eerste zitrij: Passagiersstoel met Armleuning
- SA5 Airbag Bestuurderskant
- SB1 Stoelen eerste zitrij: Bestuurdersstoel Comfort
- SE5 Stoelen eerste zitrij: Bestuurdersstoel met Lendensteun
- Sleepoog achter
- stuur multifunctioneel
- T16 Schuifdeur Laad-/passagiersruimte rechts
- T77 Toegangshandgreep voor Schuifdeur aan Laadruimtescheidingswand
- T86 Toegangshandgreep aan Achterstijl achter rechts
- Trekhaak 3500 kg
- V94 Vermogenskanaal aan Zijwand
- V95 Vermogenskanaal aan achterkant
- VF7 Stoelbekleding/kussens: Stof
- Weergave voor Waswaterniveau
- Wegrijblokkering
- XG7 Toegestaan totaalgewicht 3,50 t
- XM1 Geluidmaatregel buiten
- Y43 Krik
- Z1N Vrachtwagenregistratie
- Zijwind assistent