Mercedes-Benz Sprinter
bestel 215 1.9 CDI L2H2 FWD l AIRCO l IMPERIAAL l LADDER l CARPLAY
Direct kopen, basisprijs: € 27.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 27.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 460,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 215 1.9 CDI L2H2 FWD l AIRCO l IMPERIAAL l LADDER l CARPLAY |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 april 2023 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 35.810 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VTX-44-N |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.411 kg |
| Gewicht: | 2.089 kg |
| Wielbasis: | 392 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Android Auto
- Airbags
- Airconditioning
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple CarPlay
- Automatische dimverlichting
- Bestuurdersairbag
- Bijrijdersbank
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Climate Control
- Dealer onderhouden
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Hill assist
- Laadruimte betimmerd
- Laadvloer
- Mirrorlink
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia scherm middel
- Onderhoudshistorie
- Parkeersensor
- Radio/cd/audio systeem
- Traction Control
- Zijwind assistent
- ASR
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Imperiaal
- Park Distance Control
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Alarm
- Startonderbreker