Mercedes-Benz Sprinter
519 CDI 4x4 L3 Chassis cabine 4x4
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 658,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 519 CDI 4x4 L3 Chassis cabine 4x4 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 januari 2025 |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 7 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 658,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-84-41 |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.135 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- mistlampen voor adaptief
- Trekhaak Voorbereiding
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise controle is mogelijk
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorbereiding tachograaf
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 4x4-uitvoering
- 3500 KG AHW MOGELIJK
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Prijs excl. btw/bpm
- Schrijffouten voorbehouden
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent