Mercedes-Benz Sprinter
514 CDI L3 NIEUWE schuifzeilen bak Huifzeil MBUX met Apple Carplay/Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 658,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 514 CDI L3 NIEUWE schuifzeilen bak Huifzeil MBUX met Apple Carplay/Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 november 2021 |
| Carrosserie: | Huifzeil |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 103.415 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 658,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-75-52 |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 105 kw / 143 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Huifzeil
- Opstap
- Schuifzeil
- Trekhaak Voorbereiding
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth
- MBUX touchscreen
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Led verlichting in laadruimte
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 3500 KG AHW MOGELIJK
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Prijs is Excl. BTW
- Professional pakket
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent