Mercedes-Benz Sprinter
319 CDI L4H2 MAXI Distronic, LED, Standkachel, Geveerde Stoelen, Etc.
Direct kopen, basisprijs: € 47.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 47.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 790,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 319 CDI L4H2 MAXI Distronic, LED, Standkachel, Geveerde Stoelen, Etc. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 december 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 28.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 790,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-77-49 |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 1.045 kg |
| Gewicht: | 2.455 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 2800 AHW gewicht
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grille verchroomd
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen
- Ledverlichting
- mistlampen voor adaptief
- mistlampen voor adaptief
- Opstap
- Parkeerpakket met 360 Graden Camera
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak Voorbereiding
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie
- MBUX 10,25 inch touchscreen
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Extra verwarming interieur
- Extra verwarming interieur
- Geveerde Stoel
- Houten vloer in laadruimte
- Led verlichting in laadruimte
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Standkachel
- Stoelverwarming
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Controle (ACC)
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Distronic
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 270 graden te openen achterdeuren
- 3500 KG AHW MOGELIJK
- airco automatisch
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Dab
- Elektrische handrem
- Licht en zicht-pakket
- multimedia scherm groot
- Navigatie-pakket
- Prijs is Excl. BTW
- Professional pakket
- Reservewiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent