Mercedes-Benz Sprinter
315 Automaat Bakwagen Airco Cruise Camera Carplay Navigatie
Direct kopen, basisprijs: € 52.490,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 52.490,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 865,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.498,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 315 Automaat Bakwagen Airco Cruise Camera Carplay Navigatie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 28 mei 2024 |
| Carrosserie: | Bakwagen |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 39.446 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 865,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 52.490,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-94-FLR |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 915 kg |
| Gewicht: | 2.585 kg |
| Wielbasis: | 433 cm |
| Breedte: | 222 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afstandsbediening (drie knoppen)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar
- Dimlichtassistent
- Regensensor
- Interieur & Comfort
- Bestuurdersstoel
- Bijrijdersstoel verstelbaar
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK
- Armleuning voor bestuurdersstoel
- Bijrijdersbank tweezits
- elektrische ramen voor
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag voor de bestuurder
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Attention Assist
- RY2 Bandenspanningscontrolesysteem aan de voor- en achterzijde, draadloos
- Wegrijassistent
- Wegrijassistent
- Zijwindassistent
- Overig
- comfortstoel(en)
- lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie
- TEMPOMAAT (cruisecontrol)
- Airco
- Audio- & Navigatiepakket
- Cruise Control
- DAB ontvanger
- DAB ontvanger
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS"
- extra verwarming interieur
- Laadklep
- MB-audiosysteem
- MBUX multimediasysteem inclusief 7 inch touchscreen
- Multifunctioneel stuurwiel
- navigatie
- Professionalpakket
- Verkeersbordenassistent
- Warmtewerend glas voorruit met bandfilter