Mercedes-Benz Sprinter
315 1.9 CDI L4H2 ✅L4 ✅NIEUWE APK ✅GARANTIE
Direct kopen, basisprijs: € 19.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 327,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 315 1.9 CDI L4H2 ✅L4 ✅NIEUWE APK ✅GARANTIE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 juni 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 162.715 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-23-DDZ |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.057 kg |
| Gewicht: | 2.443 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Hoogte: | 283 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Audio installatie
- Interieur
- 3 zitplaatsen
- Airco
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 360 Camera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK
- Navigatie-pakket
- Armleuning voor bijrijdersstoel
- Bijrijdersstoel verstelbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Dodehoekassistent
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS"
- Multifunctioneel stuurwiel
- Regensensor
- RY2 Bandenspanningscontrolesysteem aan de voor- en achterzijde, draadloos
- stuur multifunctioneel
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar
- Warmtewerend glas rondom
- Zijwind assistent